Антицеллюлітний масаж

Що таке антицелюлітний масаж?

Антицелюлітний масаж – це ефективний спосіб позбутися «апельсинової кірки», яка проявляється у жінок у проблемних місцях (стегна, сідниці та живіт). Основними причинами появи целюліту є: незбалансоване харчування, генетична схильність, малорухливий спосіб життя, стрес та шкідливі звички. Антицелюлітний масаж спрямований на зусилля кровопостачання та лімфотоку у проблемних зонах, зняття набряклості та зменшення жирових відкладень.

Антицеллюлітний масаж Суми • Ціна антицеллюлітний масаж Суми Суми • Сеанс аннтицеллюлітнього масажу у Сумах • Корекція фігури Суми.

Коли рекомендовано робити антицелюлітний масаж?

Я Вас чекаю на процедуру антицелюлітного масажу, якщо:

  • Ви маєте порушення лімфотоку;
  • маєте неправильний метаболізм;
  • турбує набряклість.

Антицелюлітний масаж виконується індивідуально, це пов’язано з тим, що всі мають різний стан шкіри. Для того, щоб Ви побачили та отримали бажаний результат, курс масажу має тривати не менше 10-12 відвідувань. 

Протипоказання для антицелюлітного масажу

Для проведення антицелюлітного масажу існує кілька видів протипоказань:

  1. Причини, коли антицелюлітний масаж повністю заборонений.
  2. Причини, у яких антицелюлітний масаж тимчасово заборонено.
  3. Причини, які забороняють робити антицелюлітний масаж у певних місцях.

До перших протипоказань відноситься тромбоз, часті кровотечі, злоякісні пухлини та венеричні захворювання.

До причин, які тимчасово забороняють робити антицелюлітний масаж, належать: харчові отруєння, підвищена температура тіла, нудота, дискомфорт у ділянці живота, вживання спиртних напоїв та наявність шкірних захворювань.

Протипоказання щодо масажу у певних місцях: дискомфорт після видалення волосся, грибок, герпес, варикозне розширення вен і родимки.

Якщо у Вас виникли сумніви щодо протипоказань, Ви можете звернутися до мене за консультацією, і ми разом з’ясуємо, чи можна робити дану процедуру або тимчасово утриматися.

Антицелюлітний масаж та його вплив на організм

Антицелюлітний масаж розгладжує шкіру, і вона набуває здорового вигляду. При регулярному виконанні цієї процедури кількість жирових клітин зменшується – це і є основною метою антицелюлітного масажу.

В результаті  з організму швидше виводяться різні токсини, рідина та шкідливі речовини. Шкіра ніг стає гладкою, молодою та привабливою

Хочу сказати, що перші результати Ви зможете спостерігати після 5 сеансів цієї процедури. Але хочеться відзначити наступне, наскільки швидко Ви побачите зміни у вашому тілі, залежить від початкового стану шкіри.

Антицелюлітний масаж у Сумах

Записатися на антицелюлітний масаж у Сумах можна зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті або за допомогою онлайн запису. Я гарантую індивідуальний підхід, чистоту, комфорт та безпеку під час проведення масажу. 

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо антицелюлітного масажу, я з радістю проконсультую Вас.

Aleks Minenko Massage Studio logo