Масаж спини

Що таке масаж спини?

На сьогодні масаж спини набуває все більшої популярності. І це пов’язано не тільки з тим, що він розслаблює ваше тіло і приносить вам задоволення, але й має лікувальний характер. Масаж спини – це механічна дія на м’язи, під час якого знімається скутість і біль. Завдяки цьому масажу м’язи спини стають більш еластичними, покращується постава і разом він позитивно впливає на загальний настрій і здоров’я людини.

Массаж спини Суми • Ціна на масаж спини Суми • Масаж спини позбавить болю в спині: при грижі, остеохондрозі, протрузіях, сколіозі.

Показання для масажу спини

Біль у спині турбує практично кожну другу людину, і найперше, що він робить – шукає спосіб її усунути. Масаж у багатьох випадках допомагає усунути біль.

Показання для масажу спини:

 • сколіоз, остеохондроз;
 • біль у різних областях спини;
 • ослаблені м’язи спини;
 • почуття скутості;
 • Порушення обміну речовин;
 • утруднення руху не тільки спини, а й кінцівок.

При захворюваннях нервової системи масаж спини часто виступає як один з елементів комплексного відновлення організму. Також цю процедуру рекомендують робити підвищення імунітету.

Протипоказання для масажу спини

Масаж – це приємна, а найголовніше – корисна процедура. Але, на жаль, робити її можна не завжди.

Протипоказання, при яких не рекомендується робити масаж спини:

 • підвищена температура тіла;
 • онкологічні захворювання;
 • підвищений тиск – масаж спини необхідно робити при нормалізованому для вас тиску;
 • шкірні захворювання, у тому числі порушення цілісності шкіри;
 • травми різного виду (перелом ребер, розрив зв’язок та ін.).Для того, щоб отримати позитивний результат від масажу, найкраще його робити у професійного масажиста. Фахівець знає розташування м’язів, розуміє, як впливати на різні точки, щоб не завдати шкоди здоров’ю клієнта. Ніколи не займайтеся самолікуванням, адже це може серйозно вплинути на спину та ваше загальне здоров’я.

Користь від масажу спини

Масаж спини не тільки розслаблює ваше тіло, а й приводить його до тонусу. Якщо ви не маєте протипоказань, тоді вже після першого сеансу ви отримаєте легкість у тілі та масу задоволення. Крім цього, після правильно проведеного курсу масажу спини відчуваються позитивні ефекти, а саме:

 1. Нормалізується тонус, еластичність та скорочувальна здатність м’язів.
 2. Відновлюється кровообіг у тілі.
 3. Підвищується імунітет.
 4. Відходять відтіки.
 5. Відновлюється постава.
 6. Поступово зникне біль.
 7. Стабілізується робота внутрішніх органів.
 8. Нормалізується емоційний стан.

Як бачите масаж спини здатний позитивно впливати на загальний стан та здоров’я людини загалом.

Різновиди масажу спини

Існує 2 види масажу спини:

 1. Лікувальний – це один із методів фізіотерапевтичного лікування різних захворювань спини. Як правило, лікувальний масаж інтенсивніший, оскільки під час нього опрацьовується певна група м’язів. Іноді він може бути болючим, це залежить від початкового стану пацієнта. Не переживайте, з кожним відвідуванням цей біль згасатиме, але не варто мовчати, якщо вам це приносить великий дискомфорт. Про це варто сказати спеціалісту.
 2. Розслабляючий – не включає глибоке опрацювання м’язів, не спрямований на лікування будь-якого захворювання в спині. Його часто рекомендують як розслаблення після емоційних навантажень.

Професійний масаж спини у Сумах

Якщо у вас немає протипоказань і ви давно мріяли про професійний масаж, тоді сміливо записуйтесь до мене. Я гарантую вам індивідуальний підхід, комфортні та безпечні умови для проведення процедури. Записатися на перший сеанс можна онлайн або зателефонувавши мені за номером телефону.

Aleks Minenko Massage Studio logo